Duyurular Duyurular Haberler Türk Eğitim-Sen Nevşehir Üye Fırsatları Üyelerden

BAHÇEŞEHİR-KARDELEN-SİMYA KOLEJLERİ İLE İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALADIK.

Nevşehir’de faaliyet gösteren 3 Özel eğitim kurumu ile üyelerimize özel indirim protokolü imza altına aldık.

KARDELEN EĞİTİM KURUMLARI

Türkiye Kamu Sen il Temsilciliği ile Kardelen Eğitim Kurumları arasında üyelerimize özel İndirim protokolü imzaladık.

Türkiye Kamu Sen adına Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, Kardelen Eğitim Kurumları adına Kurum müdürü Mürsel Mert tarafından imza altına alınan protokole göre Türkiye Kamu Sen bağlı sendika üyelerine liste fiyatı üzerinden %25 indirim uygulanacaktır. Burslu okuyan öğrencilerde %50 bursa kadar %10 indirim, %50 burstan fazlasından yararlananlara ise %5 indirim uygulanacaktır.  15 Eylül 2020 tarihinden itibaren kayıt yaptıran veya kayıtlarını yenileyen üye yakınlarına uygulanacak indirim bir yıl geçerli olacaktır. Süre bitiminde taraflar tarafından anlaşma fesh edilmez ise süre birer yıl uzayacaktır.

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ

Türkiye Kamu Sen İl Temsilciliği ile Bahçeşehir Koleji arasında protokol imza altına alındı.

Türkiye Kamu Sen adına Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, Bahçeşehir Koleji adına Kampüs müdürü Kadri Güvenç tarafından imza altına alınan protokole göre yapılan tüm indirimlere ek olarak Türkiye Kamu Sen’e bağlı sendika üyelerinin 1. derece yakınlarına burssuz ve %50 bursa kadar %8, %50 burstan fazlasından yararlananlara ise %5 indirim uygulanacaktır. Özel indirimler sadece eğitim ücretlerinde uygulanacaktır. 15 Eylül 2020 tarihinden itibaren kayıt yaptıran veya kayıtlarını yenileyen üye yakınlarına uygulanacak indirim bir yıl geçerli olacaktır. Süre bitiminde taraflar tarafından anlaşma fesh edilmez ise süre birer yıl uzayacaktır.

SİMYA KOLEJİ

Türkiye Kamu Sen ile Simya Koleji arasında eğitimde iş birliği ve indirim sözleşmesi yapıldı.

Türkiye Kamu Sen adına Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç ve Simya Koleji adına ise kurum müdürü Hakan Ekinci arasında yapılan görüşme neticesinde Simya koleji ile Türkiye Kamu Sen arasında yapılan ulusal anlaşmanın Nevşehir’de hayata geçirilmesine karar verildi. Konu ile ilgili açıklama yapan Tes. Şube Başkanı Tayfur Urgenç iş birliği protokolünün detaylarını paylaştı. Protokole göre;  özel okul ve kurslardan Türkiye Kamu Sen’e bağlı sendikalara üye olan arkadaşlarımız  ve birinci derece yakınları kurumun kendilerine tanıdığı resmi fiyatlar üzerinden %5 indirimli yararlanacaklardır. Özel indirimler sadece eğitim hizmetlerinde uygulanacaktır. 13 Temmuz 2020 tarihinden itibaren geçerli olan anlaşma 1 yıl süreyle uygulanacaktır. Taraflar arasında anlaşma fesh edilmediği sürece birer yıl uzayacaktır. Anlaşmadan Türkiye Kamu Sen bağlı sendikaların üyeleri yararlanacaktır. Dedi.