İlçeler-Merkez İlçe Yönetim Kurulları

TÜRK EĞİTİM SEN NEVŞEHİR ŞUBESİ İLÇE YÖNETİM KURULLARI

NEVŞEHİR MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU

BAŞKAN: GÖKHAN ÖZER (MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ-ENDÜSTRİ) TEL: 0505 483 1061

BAŞKAN YRD: ÖZCAN SERT (KAPADOKYA TURİZM OTELCİLİK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ- UYGULAMA OTELİ)

MALİ ÜYE: ÖMER AKİFOĞLU (NEVŞEHİR LİSESİ)

ÜYE: AHMET HASAN ERASLAN (GAZİ OSMAN PAŞA ORTAOKLU)

ÜYE: LEVENT ÇETİN (ATATÜRK ORTAOKULU)

ÜYE: GÖKHAN MUTLU (DİRİLİŞ KIZ İMAM HATİP ORTAOKULU)

ÜYE: TEKİN KARAKOÇ (75.YIL İLKOKULU)

ÜYE: MUSTAFA BULCUK (MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ-ENDÜSTRİ)

ACIGÖL İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

BAŞKAN: YASİN DİRİKOÇ (4 TEMMUZ ORTAOKULU TEL: 0506 255 5722)

BŞK. YRD: MUSTAFA YALÇIN (4 TEMMUZ ORTAOKULU)

MALİ ÜYE: ATİLLA ÇATALTEPE (İMAM HATİP LİSESİ)

ÜYE: MERVE KUTLUER (İNALLI ORTAOKULU)

ÜYE: ZUHAL BOYACI KEDERLİ (TEPEKÖY İLKOKULU)

ÜYE: HATİCE KOLSUZOĞLU (KARACAÖREN CUMHURİYET ORTAOKULU)

ÜYE: LEVENT SUSAR (KARAPINAR ORTAOKULU)

ÜYE: ABDULLAH FIRAT (KARAPINAR İHO.)

ÜYE: İBRAHİM SERT (MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)

AVANOS İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

BAŞKAN: TANER DURUKAN (KIZILIRMAK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ TEL: 0530 566 7320)

BŞK.YRD: MUSTAFA UZUN (TOPAKLI İLKOKULU)

MALİ ÜYE: NUH KOÇ (AHMET ERGÜN ORTAOKULU)

ÜYE: MUSTAFA BERBER (ÖZKONAK CUMHURİYET ORTAOKULU)

ÜYE: YASİN TURACIK (KIZILIRMAK MES. VE TEK. ANADOLU LİSESİ)

ÜYE: FATİH KORKMAZ (MEHMET AKİF ORTAOKULU)

ÜYE: FATMA UZUN (AVANOS MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)

DERİNKUYU İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

BAŞKAN: HAKAN KÖSE (SUVERMEZ İLK/ORTA OKULU TEL: 0533 197 6550)

BŞK.YRD: ALİ EKİCİ  (ŞEHİT SELÇUK KARABAKLA ORTAOKULU)

MALİ ÜYE: İBRAHİM GÜN (ZELİHA EKMEKÇİ AND. İMAM HATİP  LİSESİ)

ÜYE: KAZIM KESER (24 KASIM İLKOKULU)

ÜYE: TUGAY KARA (DOĞALA İLKOKULU)

ÜYE: SERAP YILMAZ (FATİH ORTAOKULU)

ÜYE: HÜSEYİN TEKİN (İLÇE MEM)

ÜYE:  FARUK ÇETİN (HALK EĞİTİM MERKEZİ)

ÜYE: AYDIN KARATAŞ (ATATÜRK İLKOKULU)

ÜYE:  GENÇAY ÇOŞKUN ŞEN (YAZIHÜYÜK ORTAOKULU)

ÜYE: FATMA GÖGER  (MEHMET EKMEKÇİ ANADOLU LİSESİ)

GÜLŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

BAŞKAN: ÜMİT KILIÇ (ALPARSLAN ORTAOKULU TEL: 0545 941 6509)

BŞK. YRD: HACI AHMET GÜRLEK (GÜLŞEHİR İLÇE MEM)

MALİ ÜYE: MUTLU AKKUYU (ATATÜRK İLKOKULU)

ÜYE: FEVZİ REÇBER (TUZKÖY İLKOKULU)

ÜYE: MİTHAT ÖZKAN (TUZKÖY ORTAOKULU)

ÜYE: DOĞAN GÜNEŞ (OVAÖREN ORTAOKULU)

ÜYE: SEFA BOZOK (TERLEMEZ ORTAOKULU)

ÜYE: SELÇUK DOĞAN (ALPARSLAN ORTAOKULU)

ÜYE: FATİH AKCAN (ALPASLAN ORTAOKULU)

ÜYE:TÜLİN YAVUZ (KARAVEZİR İLKOKULU)

ÜYE: EMİNE KARAASLAN (100.YIL ŞEHİT ŞAHİN KAYA ORT)

HACIBEKTAŞ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

25 ÜYENİN ALTINDA OLDUĞUNDAN DOLAYI TEMSİLCİLİK SEÇİMİ YAPILMAMIŞTIR.

HACIBEKTAŞ ÜYELERİMİZ NEVŞEHİR ŞUBE YÖNETİM KURULU İLE İRTİBAT KURABİLİRLER.

TÜRK EĞİTİM SEN NEVŞEHİR ŞUBE CEP TEL: 0532 132 8875 –  ŞUBE BAŞKANI: 0505 561 9933

KOZAKLI İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

BAŞKAN: ADNAN MENDERES ŞAHİN (MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU TEL: 0537 511 1980)

BŞK.YRD: YILMAZ HIZLI (MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)

MALİ ÜYE: MUSTAFA KAYA (HALK EĞİTİM MERKEZİ)

ÜYE: FEVZİ YAĞMUR (75.YIL CUMHURİYET İLKOKULU)

ÜYE: OĞUZHAN UZUN (MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ)

ÜRGÜP İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

BAŞKAN: HASAN FINDIKLI (İMAM HATİP LİSESİ TEL: 0542 801 6329)

MALİ ÜYE: ZÜHTÜ KORKMAZ (MEHMET DİNLER İLKOKULU)

ÜYE: REMZİ ERKİL (HACI AHMET TOKSÖZ ORTAOKULU)

ÜYE: NEVZAT ÖZCAN (TESAN FEN LİSESİ)