Duyurular Haberler Türk Eğitim-Sen Nevşehir

MASTER EĞİTİM KURUMLARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

MASTER EĞİTİM KURUMLARINA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesi yönetim kurulu başkan Tayfur Urgenç ve başkan yardımcıları Abdullah Çamcı, Bülent Yalçın’dan oluşan bir heyetle Nevşehir’de yeni açılan Master Eğitim Kurumları kurucu müdürü Mehmet Eravcı’yı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

 

Tes. Nevşehir Şube başkanı Tayfur Urgenç; Nevşehir’in yakından tanıdığı eğitimcilerle Nevşehir’e yeni bir ivme kazandıracak Master Eğitim Kurumlarının müdürü Mehmet Eravcı ile Nevşehir’de eğitim ve öğretim, Nevşehir eğitiminin geleceği ve üniversitede kaliteli bölümlere nasıl öğrenci yerleştirilir. konuları üzerinde değerlendirmelerde bulundular.

 

Başkan Urgenç; Nevşehir’de birbirinden değerli ve yıllarca eğitime hizmet etmiş kıymetli ve başarılı bir kadro ile Master Eğitim Kurumlarının Nevşehir eğitimine damga vuracağı ve ilimiz gençlerine ufuk açaçağı apaçık görülmektedir. dedi. İnanıyorum ki bu eğitim kurumumuz ve kıymetli hocalarımızla birlikte Üniversite yerleştirmede daha iddialı bir il olacağız. Şimdiden başarılar diliyorum. İfadelerini kullandı.

 

Master Eğitim kurumları müdürü Mehmet Eravcı ziyaretlerinden ve başarı dileklerinden dolayı Türk Eğitim Sen yönetimine teşekkür etti.