Duyurular Haberler Türk Eğitim-Sen Nevşehir

TÜRK EĞİTİM SEN NEVŞEHİR ŞUBESİ HAZIRLADIKLARI ÜNİVERSİTE VE EĞİTİM RAPORUNU ÇÖZÜM MERCİLERİNE İLETİYOR.

TÜRK EĞİTİM SEN NEVŞEHİR ŞUBESİ HAZIRLADIKLARI ÜNİVERSİTE VE EĞİTİM RAPORUNU ÇÖZÜM MERCİLERİNE İLETİYOR.

TES. GENEL BAŞKANA TALİP GEYLAN’A ÜNİVERSİTE RAPORUNU İLETTİLER.

Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç sosyal medya hesabından yaptığı açıklmada; “Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan’ı TES Nevşehir heyeti olarak ziyaret ettik. Nevşehir Milli Eğitim ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Raporunu ayrıca şubemiz tarafından hazırlanan Nevşehir Eğitim Dosyasını takdim ettik.” Dedi.

TBMM’DE VEKİL MUSTAFA AÇIKGÖZ İLE GÖRÜŞTÜLER.

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç yaptığı açıklamada; “Başkan Yardımcısı Abdullah Çamcı, Nevü Tes. Başkanı İbrahim Doğan’dan oluşan bir heyetle Ak Parti Nevşehir Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Katip Üyesi Ecz. Mustafa Açıkgöz’ü TBMM’de ziyaret ederek Nevşehir eğitimi üzerine hazırlamış olduğumuz Eğitim Raporunu ilettik. Türk Eğitim Sen tarafından gerçekleştirilen ll.Maarif Kongresi ve Yüksek Öğretim Çalıştayı sonuç raporlarını takdim ettik. İlgilerinden dolayı teşekkür ederiz.” İfadelerini kullandı.

MHP GENEL MERKEZİNDE PROF.DR. FİLİZ KILIÇ’I ZİYARET ETTİLER.

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç, şube başkan yardımcısı Abdullah Çamcı ve Nevü TES. başkanı İbrahim Doğan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Filiz Kılıç’ı ziyaret ederek Türk Eğitim Sen Nevşehir şubesi tarafından hazırlanan Nevşehir Milli Eğitim ve Üniversite-Nevü raporunu ilettiler.

Başkan Urgenç yapmış olduğu açıklamada; MHP Genel Başkan yardımcısı Üniversitemizin kurucu rektörü Filiz Kılıç hocamızı ziyaret ederek üniversite ve Nevşehir eğitimi ile ilgili istişarede bulunarak hazırlamış olduğumuz eğitim dosyasını takdim ettik. Ayrıca Türk Eğitim Sen tarafından gerçekleştirilen ll.Maarif kongresi sonuç raporu ve Yüksek Öğretim Çalıştayı sonuç raporlarımızı da  hocamıza ilettik. Dedi.

 

MHP İL BAŞKANI KAYA’YI ZİYARET EDEREK EĞİTİM DOSYASINI RAPOR ŞEKLİNDE VERDİLER.

Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç; MHP İl başkanı İlhan Kaya’yı ziyaret ederek Şube olarak hazırladıkları eğitim dosyasını rapor olarak verdiler.  Başkan Urgenç yaptığı açıklamada; “Nevşehir milli eğitim müdürlüğünde eğitim çalışanlarının sorunları ve beklentileri, kariyer basamakları talepleri, Eyt, sosyo ekonomik durum ve beklentiler ayrıca Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde kadro sorunu, yaptığımız Nevü memnuniyet anketinin değerlendirilmesi ve sonuçlarını, Rektörlük makamı tarafından 13-b/4’e göre yapılan görevlendirmelerin usulsüzlüğü ve ortaya çıkan mağduriyetler, çalışanlar tarafından iletilen şikayetleri ve talepleri MHP İl Başkanı Kaya’ya rapor şeklinde ilettik.” Dedi.