Duyurular Haberler Türk Eğitim-Sen Nevşehir

TÜRK EĞİTİM SEN NEVŞEHİR ŞUBESİ  İLÇE BAŞKANLARININ YETKİ DÖNEMİ TEŞEKKÜR MESAJLARI

TÜRK EĞİTİM SEN NEVŞEHİR ŞUBESİ  İLÇE BAŞKANLARININ YETKİ DÖNEMİ TEŞEKKÜR MESAJLARI

TES. MERKEZ İLÇE TEŞEKKÜR MESAJI

2020 TEMMUZ MUTABAKATI İLE 2021 MAYIS MUTABAKATI SAYILARINA GÖRE ÖNCEKİ YILLARDA OLDUĞU GİBİ ÜYE ARTIŞI GERÇEKLEŞTİRDİK. 698 ÜYEMİZİN VERDİĞİ DESTEKLE ADALETİ, HAKKI, EŞİTLİĞİ, ŞEFFAFLIĞI ESAS ALAN BİR ANLAYIŞI YERLEŞTİRMEYE ÇALIŞIYORUZ. MÜLAKATA VE TORPİLE KARŞI ÇIKARAK, OBJEKTİF BİR DEĞERLENDİRME SİSTEMİNDEN YANA TARAFIZ. ÖZLÜK VE MALİ HAKLARIMIZI GENİŞLETMEYİ HEDEFLERKEN MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLERİMİZİ ÖN PLANA ÇIKARTAN BİR ANLAYIŞLA İNSANI TEMEL ALARAK ÇALIŞMALARIMIZI YAPMAKTAYIZ. MERKEZ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZE, KURUM TEMSİLCİLERİMİZE KURUMLARINDA BİRER UÇ BEYİ OLAN ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

GÖKHAN ÖZER

TES. MERKEZ İLÇE BAŞKANI

 

TES. AVANOS İLÇE TEŞEKKÜR MESAJI

VERDIGINIZ DESTEK VE DUYDUGUNUZ GUVEN NETICESINDE TURK EGITIM SEN AVANOSTA YETKILI SENDIKA OLARAK HAK VE ADALETIN SAVUNUCUSU OLMAYA DEVAM EDECEKTIR. 15 MAYIS YETKI DONEMINDE 206 UYEMIZE EGITIM CALISANLARINA TESEKKUR EDERIZ. GEÇEN YILA GÖRE AVANOSTA 24 ÜYE ARTIŞI İLE MUTABAKAT METNİNİ İMZALAMIŞ BULUNMAKTAYIZ.

TANER DURUKAN

TES AVANOS İLÇE BAŞKANI

 

TES. GÜLŞEHİR İLÇE TEŞEKKÜR MESAJI

TÜRK EĞİTİM SEN’İN SENDİKAL MÜCADELESİNE ONURLU DURUŞUNA DESTEK VEREREK TEKLİF VE TEHDİT STRATEJESİ İLE SENDİKACILIĞI AYAKLAR ALTINA ALANLARA KARŞI BEN HAKTAN VE HAKİKATTAN YANAYIM DİYEN EĞİTİM ÇALIŞAN LARINA TEŞEKKÜR EDERİZ. DİĞER SENDİKALAR ERİRKEN TÜRK EĞİTİM SEN GÜLŞEHİR GEÇTİĞİMİZ YILA GÖRE 22 ÜYE ARTIŞI İLE 110 ÜYEMİZLE MUTABAKATI İMZALADIK. BU SÜREÇTE DESTEK VEREN ÜYELERİMİZE, BAŞTA ÜMİT KILIÇ BAŞKANIMIZ OLMAK ÜZERE YÖNETİM KURULUMUZA, KURUM TEMSİLCİLERİMİZE DOSTLARİMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ.

HACI AHMET GÜRLEK

TES. GÜLŞEHİR İLÇE BAŞKANI

 

TES.DERİNKUYU İLÇE TEŞEKKÜR MESAJI

TÜRK EĞİTİM SEN’İN HAKLI MÜCADELESİNE DESTEK VEREREK HAKKI HUKUKU LİYAKATI SAVUNAN DEĞERLİ MESLEKTAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ. DERİNKUYU’DA ÜYE SAYIMIZI BİR ÖNCEKİ YILA GÖRE 18 ÜYE ARTIRARAK 128’E ULAŞMAMIZI SAĞLAYAN YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZE, KURUM İŞYERİ TEMSİLCİLERİMİZE MESLEKTAŞLARIMIZA VE KADIN KOMİSYON BAŞKANIMIZ AYŞEGÜL BAKİ’YE BU SÜREÇTE VERDİKLERİ DESTEK VE ÇALIŞMALARINDAN DOLAYİ TEŞEKKUR EDERİZ. İNANIYORUZ Kİ BAŞARACAĞIZ.

HAKAN KÖSE

TES.DERİNKUYU İLÇE BAŞKANI

 

TES.KOZAKLI İLÇE TEŞEKKÜR MESAJI

BİZ SİVİL TOPLUM KURULUŞU OLARAK SENDİKACILIK YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ. GEÇEN YILA GÖRE 10 ÜYE ARTIŞI İLE KOZAKLI’DA MUTABAKATI İMZALADIK. YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZE, KURUM TEMSİLCİLERİMİZE, ÜYELERİMİZE, BİZE İNANAN, DESTEK VEREN TÜM EĞİTİM ÇALIŞANLARINA GÖSTERDİKLERİ TEVECCÜHTEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

ADNAN MENDERES ŞAHİN

TES.KOZAKLI İLÇE BAŞKANI

 

TES. HACIBEKTAŞ İLÇE TEŞEKKÜR MESAJI

TÜRK EGİTİM SEN’İN EĞİTİM ÇALIŞANLARININ HAK ARAMA MÜCADELESİNDE YANIMIZDA OLAN TÜM MESLEKTAŞLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

HÜSEYİN ÜNSAL

TES. HACIBEKTAŞ İLÇE BAŞKANI

 

TES.ÜRGÜP İLÇE TEŞEKKÜR MESAJI

ADAM GİBİ SENDİKACILIĞIN ADRESİ TÜRK EĞİTİM SEN’İN DURUŞUNA AHLAKLİ SENDİKACİLİGİNA GÜVENEREK YİLLARDİR DİK DURUŞ SERGİLEYEN TÜM ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ. BİZ HAK YENİLEREK VERİLECEK MAKAM MEVKİ DEĞİL ÜLKEMİZİN MUTLU GELECEGİ İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALİSMAYİ BUYUK TURKİYE İDEALİMİZİ VAAD EDİYORUZ.

HASAN FINDIKLI

TES.ÜRGÜP İLÇE BAŞKANI

 

TES. ACIGÖL İLÇE TEŞEKKÜR MESAJI

ÜYE SAYIMIZI 4 YILDIR ARTİRARAK MUTABAKAT METİNLERİNİ İMZA ALTINA ALIYORUZ. 92 KAHRAMAN CESUR YÜREK ARKADAŞIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM. SENDİKAL ZİYARETLERİMİZDE ÇALIŞMALARIMIZDAN GÜZEL SÖZLERLE BAHSEDEN EĞİTİM ÇALIŞANLARINI SENDİKAL MÜCADELEMİZE DAVET EDİYORUM. YÖNETİM KURULUMUZA, KURUM TEMSİLCİLARİMİZE DESTEK VEREN DİSTLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM.

YASİN DİRİKOÇ

TES. ACIGÖL İLÇE BAŞKANI

 

TES. ÜNİVERSİTE TEŞEKKÜR MESAJI

NEVÜ BAŞKANI ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ ABDULLAH ÇAMCI; NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ KURULDUĞU GÜNDEN BERİ TÜRK EĞİTİM SEN YETKİLİ SENDİKA OLARAK YOLUNA DEVAM ETMEKTEDİR. BİZ BİR GELENEĞİN TEMSİLCİLERİ OLARAK BU BAYRAĞI SENDİKAMIZA HİZMET EDENLERDEN ALDIK VE TAŞIYORUZ. BUGÜN BİZE EN YAKIN OLAN SENDİKAYLA ARAMIZDAKİ FARKI AÇARAK TEKRAR YETKİLİ SENDİKA OLMANIN HAKLI GURURUNU TÜM ÜNİVERSİTE ÇALIŞANLARI İLE BİRLİKTE YAŞIYORUZ. TÜRK EĞİTİM SEN ÜNİVERSİTEMİZDE EĞİTİM KALİTESİNİN ARTIRILMASI VE KURUMSALLAŞMASINDA ÜZERİNE DÜŞEN GÖREVİ HER ZAMAN YERİNE GETİRMİŞ, GETİRMEYE DE DEVAM EDECEKTİR. ÇALIŞANLARIN MUTLU OLDUĞU ÜNİVERSİTEDE BİLİM GELİŞİR. AKADEMİ GELİŞİR. ÜRETİM ARTAR. HEDEFİMİZ ÇALIŞANLARIN HUZURLU ÇALIŞACAĞI ORTAMI TÜM PAYDAŞLARIMIZLA BİRLİKTE OLUŞTURMAKTIR. BİLİYORUZ Kİ; DEVLETİ EBEDİ MÜDDET ANLAYIŞINDA TEMEL İLKE DEVLETİ EBEDİ ADALETTİR. İFADELERİYLE YETKİDE VE ÜNİVERSİTENİN KURULUŞUNDAN BUGÜNE KADAR ÜNİVERSİTEYE EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ.

ABDULLAH ÇAMCI

TES. NEVÜ BAŞKANI