Duyurular Haberler Türk Eğitim-Sen Nevşehir

MHP İL BAŞKANI KAYA; NEVÜ TÜRK EĞİTİM SEN OFİSİNİ ZİYARET ETTİ.

MHP İL BAŞKANI KAYA; NEVÜ TÜRK EĞİTİM SEN OFİSİNİ ZİYARET ETTİ.

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı İlhan Kaya; Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde Yetkili Sendika ofisi olarak kullanılan Türk Eğitim Sen bürosunu ziyaret etti. Türk Eğitim Sen Nevşehir şube başkanı Tayfur Urgenç,  Nevü temsilcisi Abdullah Çamcı ve üniversite çalışanlarının bulunduğu ziyarette MHP İl Başkanı Kaya bir süre Üniversite akademik ve idari personeli ile sohbet etti.

Tes. Nevü Başkanı Abdullah Çamcı sendikal faaliyetlerle ilgili yapılan çalışmaları anlattı. Başkan Kaya bir süre üniversite çalışanları ile sohbet etti. Türk bilimine sundukları katkılardan dolayı üniversite çalışanlarına, bilim insanlarına teşekkür etti. Hem şahsım olarak hem de Parti olarak üniversite çalışanlarına, bilim insanlarına ayrıca bir önem veriyoruz.  Bu noktada sizleri üniversitede ziyaret etmek istedim. Dedi.

Tes. Şube başkanı Tayfur Urgenç ziyaretten dolayı Mhp İl başkanı İlhan Kaya’ya üniversite çalışanları adına teşekkür etti. Başkan Urgenç; Üniversite çalışanlarının istek ve taleplerini ileten, çözüm önerileri bulunan bir raporu Mhp il başkanı Kaya’ya verdi.

Mhp İl Başkanı İlhan Kaya ve Tes. Nevsehir şube başkanı Tayfur Urgenç Nevü Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret ederek günü noktaladılar.