Duyurular Haberler Türk Eğitim-Sen Nevşehir

VALİ BECEL’E VE REKTÖR AKTEKİN’E EĞİTİMİN GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİREN ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TÜRK EĞİTİM SEN’DEN VALİ BECEL’E VE REKTÖR AKTEKİN’E EĞİTİMİN GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİREN ZİYARETLER GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Türk Eğitim Sen Nevşehir İl Başkanı ve İl Başkan Yardımcısı Memiş Bülbül Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’i ziyaret etti.

Ziyaretin Anısına Bilge Tonyukuk Anıtının Maketi Hediye Edildi.

Türk Eğitim Sen İl başkanı Tayfur Urgenç ve İl başkan yardımcısı Memiş Bülbül Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel’e eğitimcinin gündeminin değerlendirilerek aktarıldığı bir ziyarette bulundu.

Bir süre Nevşehir eğitimi ve eğitimcinin gündemi hakkındaki değerlendirmenin yapıldığı ziyaretten sonra Türk Eğitim Sen Nevşehir İl başkanı Tayfur Urgenç, Vali İnce Sezer Becel’e dikilişinin 1300. yılı  ve Unesco 2020 Bilge Tonyukuk yılı anısına Bilge Tonyukuk anıtı maketi hediye etti. Yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla Bayram’ın Ülkemizin birlik ve beraberliğine vesile olmasını İnsanlığa huzur getirmesini dileyerek Vali İnci Sezer Becel’in  bayramını kutladı.

 

Tes. İl Başkanı Urgenç Nevü-Rektörü Prof. Dr. Aktekin’i ziyaret etti.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Aktekin Türk Eğitim-Sen Başkanı Urgenç’e ziyareti nedeniyle teşekkür etti.

Türk Eğitim-Sen Başkanı Urgenç ziyaret sonunda Rektör Aktekin’e Unesco tarafından 2020 yılının “Bilge Tonyukuk” yılı ilan edilmesinden dolayı Bilge Tonyukuk maketi hediye etti. Yaklaşan Kurban Bayramını kutladı. Bayram’ın Ülkemizin birlik ve beraberliğine vesile olmasını İnsanlığa huzur getirmesini dileyerek Rektör Aktekin’in bayramını kutladı.