Duyurular Haberler Türk Eğitim-Sen Nevşehir

ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMIMIZ HAKKINDA AÇIKLAMA

25 KASIM PAZAR GÜNÜ YAPILACAK ÖĞRETMENLER GÜNÜ PROGRAMI DETAYLARI

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi tarafından organize edilen Öğretmenler Gününe özel üyelerimiz tarafından hazırlanan Müzik programı eşliğinde Yemeğe davetlisiniz.

Türk Eğitim Sen ‘Öğretmenler Gününde Üyeleriyle Hep Beraber’ adıyla düzenlenen program 25 Kasım Pazar Günü 19.00’da Nevşehir Konağında yapılacaktır. (Kültür Merkezi Yanı) 19.00 Yemek, 19.30 Müzik Programı

Müzik ve Yemek içerikli programa katılım ücreti 25 Tl’dir. Ödeme Pazar günü Nevşehir Konağına şahsi olarak yapılacaktır. Müzik Programı yaklaşık bir aydır Sendikamızın üyesi Müzik öğretmenlerimizin koordinatörlüğünde çalışmalara katılan arkadaşlarımız tarafından yapılacaktır. Aynı zamanda tüm arkadaşlarımız Müzik programına katılabilirler.

Programa katılacak olan arkadaşlarımız 23 Kasım Cuma Günü 17.00’a kadar Sendikamızın Whatsapp hattı:0 532 132 88 75 nolu hattına mesaj atarak veya Başkan yardımcımız Bülent YALÇIN ile 0505 474 16 73 nolu telefonla iletişim kurarak katılımcı sayısını belirtmeleri ve ana menüdeki 3 yemekten birini tercih etmeleri gerekmektedir.

MENÜ

Çorba

Salata

Ara Sıcak

Ana Yemek (1-Adana Kebap 2-Nevşehir Tava 3-Tavuk Şiş)

Tatlı

İçeçekler