Duyurular Haberler

Yeni Yıl Mesaji

           Şube Başkanımız Tayfur URGENÇ’in Yönetim Kurulu adına yeni yıl mesaJı

            Yeni yılın tüm insanlığa huzur, mutluluk, barış, sağlık ve esenlikler getirmesini; tüm çalışanların emeğinin karşılığını aldığı, herkesin dünyanın nimetlerinden eşit bir şekilde yararlandığı, hak, hukuk ve adalet ilkelerinden tüm insanların eşit bir şekilde yararlandığı bir yıl olmasını dilerim.

Özelde ise 2018 yılının İslam dünyasına ve Aziz Türk milletine hayırlar getirmesi dileklerimle tüm dost ve arkadaşlarıma sağlıklı ve mutlu bir gelecek dilerim.

Bu ülkeyi karşılıksız seven, bayrak dalgalandığı zaman duygu yoğunluğundan gözleri yaşaran, haksızlığa uğradığında devleti ebedi müddet, devleti ebedi adalet anlayışıyla çalışan vatan sevdalılarının makam mafyalarına yenik düştüğü günlerin son bulması temennisiyle yeni yılda geleceğimize güzel bakalım güzel görelim. Güzel görelim güzel düşünelim, güzel düşünelim tüm güzellikler hayatlarımızın birer parçası olsun.

Güzel vatanımız ‘kurucumuz M.K. Atatürk’ün açtığı çağdaş uygarlık yolunda’ Türkiye Cumhuriyetinin ilerleyişini kimse durduramayacaktır. Ortadoğu’yu kan ve gözyaşı ile anılır hale getirenler şanlı mirasın bölgede temsilcilerinin haklı dik duruşları sayesinde amaçlarına ulaşamayacaklardır.   Ülkemize yönelik iç ve dış terör örgütlerinin hedeflerine ulaşması devletimizin gücü ve milletimizin feraseti sayesinde hiçbir zaman gerçekleşmeyecektir. Ülkemiz zorlu bir dönemeçten geçmiş, tecrübelerden ders çıkarmıştır.  Yöneticilerin Devlet bürokrasisinde yeni paralel ve dikey yapılanmalara asla izin vermeyeceği düşüncesi ile refah düzeyinin yüksek ve toplumsal huzurun sağlandığı güzel bir yıl olması dileklerimizle yeni yıl hoş geldin. Merhaba… 31.12.2017, pazar